نتایج جستجو برای عبارت :

اسکرام

در هر موقعیت شغلی و در هر تیم و
سازمانی که باشید، حتماً براتون پیش اومده که با حجم زیاد کارها روبه‌رو
بشید. در اکثر مواقع، حجم کارهای شرکت‌ها به دلیل‌های مختلف بیشتر از ظرفیت
اجرایی نیروهاست. در این شرایط برای انجام این کارهای انبوه، چه راه حلی
وجود داره؟ اسکرام قراره راه حلی برای این مساله باشه!
اما اصلاً ببینیم اسکرام چیه؟ اسکرام
فرآیندی است که در طی اون، تیم‌ها پروژه‌های بزرگ خودشون رو به بخش‌های
کوچکتر تقسیم می‌کنند و با انجام ا
اسپرینت چیست و چگونه مدیریت می شود؟
اجرای نرم افزار کار به سرعت و به طور مرتب، یک اصل اساسی توسعه سریع است. این کار با استفاده از رویکرد تکراری و تکاملی انجام شده است که تیم های توسعه را قادر می سازد تا در چرخه های کوتاه و قابل تکرار کار کنند و تکه های کوچکی از قابلیت های جدید را ارائه دهند.
در حالی که چابک خودش مجموعه ای از ارزش ها و اصول هدایتگر است، تبدیل به یک اصطلاح کلیدی برای روش های مختلف توسعه نرم افزار شده است، از جمله اسکرام، کانبان و
بالاخره امروز سکه هایی رو که یه مدت پیش خریده بودم با 5 تومن ضرر فروختم.
از اونجایی که تا حالا سهم هایی که توی بورس گرفتم بیشتر از این مقدار توی سود هستن خیلی ضرر برام مهم نبود، فقط میخواستم نباشند دیگه، از طلا کلا خوشم نیومد. من آدم طلا خریدن و نگه داشتن نیستم.
اما خب این قضیه باعث شد که بیشتر درباره بازارهای مالی و اقتصاد مطالعه کنم و مقدمه ورودم به بورس شد و تا الان از سودش راضی هستم و فکر میکنم بتونم بیشتر هم سود کسب کنم.
از وقتی قرص هارو میخو
بنابراین، شما می خواهید مجددا در مورد چگونگی فعالیت شرکت خود تحقیق کنید. شما نیاز به چیزی جدید، نوآورانه، سرگرم کننده و چیزی است که در واقع کار می کند. چه چیزی به شما می چسبه؟ بسیاری از وزوزهایی که در اطراف این صدای عالی قرار می گیرند، وجود دارد، اما شرکت شما چابک و یا با استفاده از تکنیک های اسکراممی تواند دلهره آور باشد. کلمات نه فقط کلمات، بلکه اغلب به این شیوه رفتار می شوند. در اینجا یک راهنمای آسان برای درک چالاک و اسکروم است. چگونه از آن
به طور خلاصه در اجایل یک سری ارزش و اصول معرفی شده است  که با به کار بستن آنها در محیط توسعه می توان به نتایجی مانند محصولات کارآمد ، مشتری خوشحال ، نیروی کار با انگیزه دست یافت. اما مشکلی که وجود داشت این بود که اجایل در حد یک بیانیه یا تعریف بود و هیچ راه حل عملی برای آن مطرح نشده بود. در همین زمان متدهایی مطرح شدند(البته قبل از اجایل مطرح شده بودند) که اصول و ارزش های اجایل در آنها نهادینه شده بود.
اما چگونه می توان چابک شد؟
برای چابک شدن باید
شرکت های توسعه نرم افزار در ایران معمولا و اکثرا در مقوله مدیریت منابع انسانی با مشکل مواجه هستند. به همین دلیل است که اکثر برنامه نویس ها در محیط کاری خود احساس راحتی نمی کنند و همیشه عذاب  می کشند و اکثراً فکر می کنند که در حال حیف شدن می باشند و باید در شرکت هایی مثل گوگل و یا مایکروسافت کار کنند .
دلیل اینکه برنامه نویس در محیط کار احساس راحتی نمی کند مدیریت اشتباه می باشد. مدیریت جوی را درست می نماید که برنامه نویس در آن جو نمی تواند نفس بک
روز چهارشنبه با اینکه هنوز از لحاظ فکری خیلی به ساختار منسجم و جامعی برای ارائه نرسیده بودم وارد جلسه شدم.
جلسه به درخواست خودم بود. گفتم که میخوام درباره یه سری مسائل بنیادی تری که پیش نیاز بحث اسکرام هست صحبت کنم.
وقتی وارد اتاق شدیم مدیر عامل کاملا مشخص بود که حوصله این جلسه رو نداره و به شوخی میگفت عامو ولم کنین :)
جلسه خیلی خوب بود و مدیر عامل اعتراف کردند که واقعا حوصله جلسه نداشتم اما جوری ارائه کردی و درباره چیزایی حرف زدی که حض کردم، و
توسعه چابک نرم‌افزار یا توسعه نرم‌افزاری چابک گروهی از متدهای توسعهٔ نرم‌افزار مبتنی بر تکرار و به شکل تدریجی است که در آنها، راه‌حل‌ها از طریق خودسازمان‌دهی و همکاری بین تیم‌های مختلف کاری، انجام می‌شوند. این روش برنامه‌ریزی تطبیقی، توسعه و تحویل تکاملی و رویکرد زمان بسته‌بندیِ تکرارشونده را ارتقا می‌بخشد و پاسخ‌های سریع و انعطاف‌پذیر برای انجام تغییرات را تقویت می‌کند. در واقع چابک‌سازی یک چارچوب مفهومی است که پیش‌بینی تع
از بیماری های سازمان ها و شرکتهای موجود دنیا سبک پرداخت ماهانه ی حقوق است که این بسیار غلط و ناکارآمد است .

یک نوع مدیریت هست بنام مدیریت وال ها یا شیوه ی نهنگ که تمرکز را میگذارد روی تشویق نکات مثبت و با این شیوه باعث میشود که نهنگها و دلفین ها کارهای محیرالعقول انجام دهند .
مگر نه این است که یک کارگر یا یک کارمند هر روز قسمتی از کار اصلی شرکت یا سازمان را پیش میبرد
یعنی وقتی ساعت 7:30 صبح می آید و ساعت 14:30 می رود حتما باید در سازمان ارزش آفرینی
از بیماری های سازمان ها و شرکتهای موجود دنیا سبک پرداخت ماهانه ی حقوق است که این بسیار غلط و ناکارآمد است .

یک نوع مدیریت هست بنام مدیریت وال ها یا شیوه ی نهنگ که تمرکز را میگذارد روی تشویق نکات مثبت و با این شیوه باعث میشود که نهنگها و دلفین ا کارهای محیرالعقول انجام دهند .
مگر نه این است که یک کارگر یا یک کارمند هر روز قسمتی از کار اصلی شرکت یا سازمان را پیش میبرد
یعنی وقتی ساعت 7:30 صبح می آید و ساعت 14:30 می رود حتما باید در سازمان ارزش آفرینی ک
عادت‌های تقویم تأثیر چشمگیری بر توفیق و بهره‌وری می‌گذارند. عاری مدیریت صحیح تقویم، نمی‌توانید به‌درستی روی کارتان تمرکز کنید با بازدهی خوبی داشته باشید. درادامه، به هشت متد برای مدیریت تقویم اشاره کرده‌ایم. پس، با زومیت همراه باشید.۱. یکپارچه‌سازیوقتی بحث تخمین مطرح می‌شود، اولویت‌ها به‌یاد می‌آیند. بعضی افراد به دستورالعمل‌های کاغذی وابسته‌اند و برخی دیگر به تقویم‌های مبصر دیواری ضابطه دارند و برخی هم نمی‌توانند بدون اپلیک
عادت‌های تقویم تأثیر چشمگیری بر توفیق و بهره‌وری می‌گذارند. عاری مدیریت صحیح تقویم، نمی‌توانید به‌درستی روی کارتان تمرکز کنید با بازدهی مرحمت داشته باشید. درادامه، بوسیله هشت سیاق برای مدیریت تقویم اشاره کرده‌ایم. پس، با زومیت همراه باشید.۱. یکپارچه‌سازیوقتی مباحثه تقویم مطرح می‌شود، اولویت‌ها به‌یاد می‌آیند. تعدادی افراد به دستورالعمل‌های کاغذی وابسته‌اند و برخی دیگر به تقویم‌های بزرگ دیواری عادت دارند و برخی هم نمی‌توانند
موسسه Glassdoor گزارش سالانه خود در رابطه با ۵۰ شغل برتر آمریکا در سال ۲۰۲۰ را منتشر کرده و آنطور که از این گزارش بر می آید این جدول تحت سلطه کامل مشاغل حوزه تکنولوژی است؛ از مهندسی کلاود گرفته تا طراحی تجربه کاربری (UX). بر این اساس ۲۰ جایگاه جدول سالانه Glassdoor به مشاغل حوزه تکنولوژی اختصاص یافته و ۷ جایگاه نخست نیز در اختیار این مشاغل است. Glassdoor وب سایتی است که در آن کارمندان به صورت ناشناس کارفرمایان خود را رتبه بندی می کنند و به آنها امتیاز می دهن
1968: "قانون کانوی""قانون کانوی" به شرح زیر است: "هر سازمانی که یک سیستم را طراحی می کند (که در اینجا بیشتر از سیستم های اطلاعاتی تعریف می شود)، ساختار ساختاری یک ساختار ارتباطی ساختار سازمان است." وضعیت فولکلور به جای نتایج علمی به خوبی پشتیبانی می شود، هرچند مطالعات اخیر برخی از حمایت های علمی را به آنها تحمیل کرده اند. (جنبه های اجتماعی توسعه نرم افزاری تا اواسط دهه 90 عمدتا توسط مهندسی نرمافزار دانشگاهی نادیده گرفته شد.)دهه 1970:بری بوم پیشنهاد "D
چارچوب‌های مدیریت چابک در سازمان

منبع: MIT sloanامروزه وقتی صحبت از چالاکی (اسکرام ‌Scrum) و دوی سرعت (اسپرینت ‌S‌print) در سازمان به میان می‌آید، محیط‌های سازمانی بیشتر چیزی شبیه به مسابقات راگبی به نظر می‌رسند. اما این اصطلاحات که از ورزش‌های رایج انگلیسی وام گرفته شده، در واقع به روش جایگزین برای مدیریت کار اشاره می‌کنند: چابکی. چابکی، تغییری اساسی برای دور شدن از سبک فرماندهی و کنترل سنتی است که توجه روزافزونی را به خود جلب کرده است. اما ب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها